30 yıllık deneyimle, 1990 Yılında kurulan firmamız birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Makina, İnşaat , Otomotiv, Doğalgaz Mühendislik olarak birçok dala ayrılmaktadır.Firmamız şu zamana kadar yüzlerce referansıyla ve güvenilir firma anlayışıyla halen faaliyetlerine devam etmektedir. 

Müşteri beklentilerini sağlamak için mükemmel bir çalışma disiplinine sahip olmak sürekli iyileşme başarısına ulaşmak üzere tüm çalışanların birbirini anlamaları , güven duymaları , ön yargıdan uzak iletişime dayanan organize ve koordine olmuş bir takım oluşturmak amacımızdır.

Maaliyetleri arttıran hata unsurlarını yok ederek cazip fiyatlarla Pazar payını arttırmak ana amacımızdır. Eğitimli ve deneyimli çalışanı ile birlikte el ele verip, Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek , Müşteri memnuniyetini arttırmak vazgeçilmez prensibimizdir.

Müşteri talep ve beklentilerini yasal şartlar içinde , en iyi şekilde karşılayacak kesintisiz bir kalite düzeyine ulaşmak temel politikamızdır. Çalışanları teknik bilgi , kalite ve verimlilik konusunda eğitmek, motive etmek.Yaptıkları işlerde moral ve tatmin duygularını arttırmak , sorumluluk bilincini geliştirmek temel felsefemizdir.

Image
Image
bulent-samur.png

 

 

 

 

Müşterilerimizi anlamak ,güvenlerini kazanmak , bağlılıklarını sürekli kılmak ve kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak öncelikli görevimizdir.

BÜLENT SAMUR